Sylwester już dawno za nami, właściwie żadna z nas już pewnie o nim nie pamięta, jednak sezon na zabawę w dalszym ciągu trwa. Mamy karnawał, może mniej hucznie obchodzony niż w Rio, ale nic nie stoi na przeszkodzie, żeby w celebracji tego czasu dogonić Brazylijczyków. Wystarczy sprzyjająca atmosfera, odpowiednia kreacja i można ruszać na podbój parkietu.

Odpowiednia kreacja, czyli jaka? Oczywiście taka, w której tańce w ogóle są możliwe, to warunek konieczny:). W kwestii fasonu, koloru, wzoru wybór jest wolny. Aby pomóc w podjęciu decyzji prezentujemy poniżej karnawałowe propozycje, które zrobiły największe wrażenie na naszej redakcji, i na które z pewnością zdecydujemy się w najbliższym czasie.

Nasze Karnawałowe Propozycje

Sukienki maxi są w pewnym sensie magiczne. Nawet najprostszy, niestrojny fason przy tej długości nabiera elegancji, szyku i blichtru. Cenimy je również za uniwersalność – długość ta nie sprawia, że sukienki maxi są zarezerwowane jedynie na wieczór. W połączeniu z kurtką jeansową idealnie sprawdzi się w pracy, czy szkole, ale nie o tym mowa. Nasza wymarzona, karnawałowa maxi uszyta jest z stylowego weluru, który nawiązuje do arystokratycznych kreacji z poprzedniego wieku. Koniecznie musi też eksponować ramiona, z tego trendu nie sposób zrezygnować, nawet zimą.

Sukienka maxi na karnawał

Sukienka maxi idealnie nadaje się na karnawałowe szaleństwo
Źródło pinterest.com

Sukienka maxi w połączeniu z kurtką

Sukienka maxi w połączeniu z kurtką
Źródło pinterest.com

Kombinezon – Pewniak na karnawał?

Drugim pewniakiem, który zachwyca za każdym razem wszystkich zgromadzonych jest kombinezon, stanowiący nowoczesny i niezwykle modny zamiennik klasycznej kreacji. Cieszy się ogromną popularnością nie tylko wśród przekornych miłośniczek mody, które chcą wyróżnić się z tłumu. Na karnawałowe szaleństwo polecamy wybrać kombinezon z długimi nogawkami, najlepiej o kopertowym fasonie. Dekolt w kształcie litery V i rewersowy kołnierz dodaj elegancji przez skojarzenie z żakietem. Dzięki tym elementom kopertowe kombinezony wyróżniają się klasą.