W jesiennej garderobie każdej kobiety nie powinno zabraknąć płaszcza. Bez względu na preferowany styl ubierania po płaszcz powinna sięgnąć każda miłośniczka mody — nawet ta lubująca się na co dzień w sportowych stylizacjach. W życiu trafiają się przecież okazje, które wymagają odpowiedniego stroju. Stosownym rozwiązaniem na zobowiązujące wyjścia jest właśnie płaszcz.

Co w modzie piszczy w tym sezonie

Z pewnością dobrą wiadomością jest fakt, że modele modne w poprzednich latach i w tym roku nie wypadną z łask. Płaszcze oversize, te wiązane w pasie, czy nawiązujące swym fasonem do kimona są jak najbardziej na czasie. Jeżeli jesteś szczęśliwą posiadaczką jednego z wcześniej wymienionych modeli nie musisz zaczynać nowego sezonu od wydatków!

Jeżeli zaś uwielbiasz być na czasie i chcesz być na bieżąco z trendami na obecny sezon rozglądaj się za płaszczami, które mają futrzane wykończenie. Nie chodzi jednak o doskonale znane z poprzednich sezonów futrzane kołnierze, czy etole. Tej jesieni futro królować będzie jako dodatek i niebanalna ozdoba, występować będzie na przykład na kieszeniach płaszcza, co wydaje się być niebywale mądrą, praktyczną propozycją — dłonie włożone w takie kieszenie z pewnością nie zmarzną, problem rękawiczek został więc rozwiązany!


Źródło zdjęcia: http://blogspot.com/